Aurora Hakkında

İşimizi istikrar ile bir sonraki noktaya taşımak.

Aurora, bu yola 2019 yılı mayıs ayında büyük bir heyecan ile yola çıkan 2 ortaklı, İzmir'de kurulmuş bir anonim şirkettir.

Aurora'nın ana iştigal konularından biri, evcil dostlarımız için yüksek kaliteli gıda takviyesi ürünler üretmektir. Ürün gamımız, kalite seviyemizi istikrar ile koruyabilmek için bir elin parmakları kadardır.

Aurora'nın kurucuları uzun yıllardır konularında uzman, teknolojinin içinden gelen, gıda ve bilişim tarafında tecrübeli kişilerdir. O nedenle Aurora bilişim sektöründe özellikle yazılım projelerinde de hizmet vermektedir.

Amacımız; ülkemiz için, yerli üretimi desteklemek, ülkemiz zenginliğinin ülkemizde kalmasını sağlamak, ihracat ile de ülkemize kazanç sağlamaktır. Bununla birlikte hep bizden daha iyileri örnek alarak ve hep daha iyisini yapmayı hedefleyerek sevimli dostlarımız için sıcak duygularla sosyal sorumluluk projesi ruhunda onlar için en kalitelisini üretmek için yola çıktık.

İş ortaklarımız, paydaşlarımız, müşterilerimiz ve sevimli dostlarımız ile bu heyecanımızı paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

İşimizin ayrılmaz parçası "Teknoloji"

Aurora olarak biz, ürünlerimizde, her bir ürünümüzü takip edebilmek için ( yasal yükümlülüğümüz olmadığı halde ) karekod teknolojisi kullanıyoruz. Bu sayede her bir ürünümüz bizim için üretimden tüketimin sonuna kadar takip edilebilir ve geriye dönük izlenebilir olmaktadır. Hem iş ortağımız (Veteriner Hekimlerimiz) güvenle ürünü kullanabilecekler, hem de sevimli dostlarımızı sahiplenen müşterilerimiz güvenle ürünü kullanabileceklerdir.

Yakında Tüm işortaklarımız ve müşterilerimiz için, ürünlerin takibi amacı ile dijital ortamımız hızlıca devreye alınacaktır.

Bilisim Hakkında

İletişimde kalın